Paklāju un mēbeļu Impregnēšana - lai ilgāk saglabājas jauns!

Paklāju un mēbeļu Impregnēšana - lai ilgāk saglabājas jauns!

Latvijā šobrīd ļoti izplatīta ir paklāju impregnēšana, jo tā ilgāk palīdz saglabāt paklāju tīru un skaistu.

Kas ir paklāja impregnēšana? Paklāja impregnēšana ir visa paklāja apstrāde ar speciālu ķīmisku līdzekli - impregnantu. Paklājs tiek apstrādāts ar impregnantu, kas izveido aizsārgkārtu paklāja šķiedrai.

Kāpēc paklājus ieteicams impregnēt? Impregnants aizsargā paklāja šķiedras no mitruma un dažādiem traipiem. Impegnētu paklāju ir vieglāk kopt un tīrīt.

Kad paklāju nepieciešams impregnēt?

Vislabāk paklāju impregnēt, kad tas ir tikko nopirkts, vai pēc ķīmiskās tīrīšanas, lai tājā nav traipu un netīrumu, pretējā gadījumā impregnēntu netīrumu no paklāja nevarēs iztīrīt.

Kurus paklājus var impregnēt? Dabīga materiāla paklājus tādus kā vilna, lins, kokvilna, zīds. Arī sintētiskos paklājus mēs iesakām impregnēt, jo mūsdienu paklāju ražošanas tehnoloģijas ļauj paklāja diegus veidot tā, lai tie pēc iespējas būtu līdzīgi dābīgajiem materiāliem.

Kādas ir izmaksas? Viss atkarīgs no līdzekļa patēriņa. Impregnenta patēriņš būs atkarīgs no tā cik blīviem un gariem sariem būs paklājs. Jo blīvāku un garāku saru paklājs, jo vairāk tiek patērēts impregnants.

Cik ilgi darbojas jeb noturās? Atkarīgs no paklāja blīvuma, materiāla un noslodzes. Bet vidēji impregnants paklājā noturās no 9 - 12 mēnešiem, tad apstrādi jāatjauno.

Līdzīgi kā paklājus iespējams impregnēt arī ādas, velūra, zamšādas un auduma apavus un mēbeles. Par iespējam un detalizētāku informāciju varat sazināties ar mūsu specialistiem vai apmeklēt sadaļu Apavu apstrāde un Mēbeļu apstrāde

Komentāri

Komentāri vēl nav pievienoti

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Seko mums