Apavu impregnēšana

Rudens lietavas un pavasara slapjdraņķis gājējus nešķiro – tāpēc slapjas un nosalušas kājas ir ikdiena teju ikvienam. Šo problēmu tomēr var risināt ar piemērotu apavu izvēli un pareizu to apkopi!
Galvenais, lai kājas siltas! Ja kājas ir sausas, tad tās ir arī siltas, bet otrām kārtām, ja kājas ir siltas, tad arī iespējamība, ka saaukstēsities, būs daudz mazāka.

Ko tad nozīmē – impregnēt apavus?


Vai tās būtu kurpes, botes vai zābaki, bērnu, sieviešu vai vīriešu apavi no dabīgas ādas vai auduma, tos pārklājam ar aizsargkārtu, kas, atgrūž mitrumu.

Īpaši aktuāli tas ir tiem, kuri nēsā ādas, zamšādas, velūra vai nubuka apavus, jo, lai arī tie ir ļoti skaisti un smalki izstrādājumi, uzturēt tīrus un kārtīgus šo klīrīgo materiālu nebūt nav vienkārši. Vienmēr jau gribas izskatīties maksimāli labi! Tāpēc ir svarīgi, ka apavi pēc apstrādes nemaina savu izskatu, nemaina struktūru, kā arī nesaveļas un nesaraujas.

Vienīgais nosacījums ir tāds, ka apavu materiālam jābūt spējīgam uzsūkt apstrādes līdzekli. Mūs apavu aizsarglīdzeklis ir ražots gan no dabiskām, gan ķīmiskām izejvielām, un tas izveido slāni, kas atgrūž ūdeni, dubļus un ļauj apaviem elpot, tādējādi pasargājot apavus no samirkšanas, un līdz ar to jūsu kājas vienmēr būs sausas.

Šādu apstrādi ieteicams veikt pirms iestājusies pavasara vai rudens slapjuma sezona. Ar aizsargkārtas uzklāšanu būs pilnīgi pietiekami, lai pasargātu apavus visu sezonu no samirkšanas.

Pēc apstrādes izrakstam garantijas talonu uz sešiem (6) mēnešiem.

Izcenojumus meklējiet sadaļā Cenas

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Paklāju tīrīšana un labošana

Mēbeļu izgatavošana

Seko mums