Dāvanu kartes

Dāvanu kartes

UZDĀVINIET SAVIEM MĪĻAJIEM ATPŪTAS BRĪDI!

Mammai parīt dzimšanas diena? Draudzene pārceļas uz jaunu dzīves vietu? Draugs iegādājies pūkainu Persijas kaķi..? Varbūt vienkārši vēlaties būt oriģināls un sagādāt kādam patīkami vasarīgu un svaigu pārsteigumu? Ieprieciniet savus mīļos, ļaujot tiem atpūsties no ierastajiem tīrīšanas darbiem, lieciet pie darba profesionāļus un izbaudiet kopā būšanas prieku! Tieši Jūsu ērtībām piedāvājam jaunu pakalpojumu – iespēju iegādāties uzkopšanas servisa "Paklāju Ātrā Palīdzība" Saulaino Dāvanu karti

! Jo tikai labi atpūties cilvēks ir patiesi laimīgs cilvēks!

 Mūsu dāvanu karte ir ne vien ļoti praktiska un noderīga dāvana, bet arī vizuāli skaisti noformēta optimistiski zeltainos toņos, lai apdāvinātajam būtu prieks saņemt un Jums – dubults prieks dāvināt! Kartes pieejamas par jebkuru Jūsu izvēlētu naudas summu un paredzētas uzkopšanas profesionāļu "Paklāju Ātrā Palīdzība" piedāvāto pakalpojumuapmaksai. Turklāt dāvanu kartes īpašnieks pats var izvēlēties pakalpojuma veidu, vēlamo laiku, jo Jūsu ērtībām strādājam arī brīvdienās, kā arī iztērēt kartes kredītu vienā vai vairākās reizēs, vajadzības gadījumā piemaksājot pārtērēto summu.

Tieši šobrīd piedāvājam Jums īpašu iepazīšanās AKCIJU: iegādājoties dāvanu karti no 14.06.10 līdz 14.07.10, saņemiet dāvinājumu arī no mums – izvēlieties summu un mēs iepildīsim Jūsu dāvanu kartē par 50% vairāk kredīta!

Jo mēs zinām: nav nekā labāka, kā atpūsties un skatīties, kā citi strādā... Dāvanu Karte derīga tikai ar Jevgēnija Dudaša paraksta apliecinājumu!Dāvanu Karti iespējams apmaksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Minimālā nominālvērtība ir LVL 5,- (pieci lati).

Dāvanu karti ieteicams izmantot pusgada laikā.

Lejuplādēt DK noteikumus DK_noteikumi

Komentāri

Komentāri vēl nav pievienoti

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Paklāju tīrīšana un labošana

Mēbeļu izgatavošana

Seko mums