Ko lai dara ja pašam gribās tīrīt?

Ko lai dara ja pašam gribās tīrīt?

Ļoti bieži tiek pacelts jautājums, forumos un citās publiskās apspriedes sadaļās, par to kā tīrīt mīkstās mēbeles un matračus paša spēkiem.

Vienalga vai tas ir matracis, darba vai atpūtas krēsls, vai arī kāds no ļoti dārgiem ādas vai tekstila dīvāniem, katrs darbam pats atrod savu individuālu pieeju. 

Protams pasaulē ražo daudz un dažādu labu tīrīšanas līdzekļu un palīgmateriālus, lai tos varētu veikt ikviens mājas apstākļos.

Cits nopērk ļoti dārgus tīrīšanas līdzekļus un švammes ar birstēm, un viņam sanāk iztīrīt savu mīksto mēbeli.

Cits nepažēlo naudu un iegādājas kādu, šādam mērķim paredzētu tehniku un priecājas, ka nu beidzot viņš tagad var patstāvīgi veikt mēbeļu mazgāšanu.

Bet, ne jau visiem ir šāda iespēja. Un ne jau visiem ir vajadzība pēc šādas tehnikas, tīrīšanas līdzekļiem un inventāra lai vienreiz gadā veiktu mēbeļu tīrīšanu. Un, ne visi saprot to, ka vienmēr pastāv risks sabojāt savu tik mīļo un patīkamo mēbeli.

Ja saskaita uz papīra ciparus, kuri veidojas pērkot tīrīšanas līdzekļus, tehniku un palīgmateriālus veicamajam darbam, kopējā summa vairs nav tik maza, un liek aizdomāties, kas ir izdevīgāk. Mazgāt pašam vai pasaukt kādu speciālistu, kurš kā ar burvju mājienu, pārvētīs matraci, gultu, vai kādu citu mēbeli iepriekšējā izskatā.

Protams, pirms meistara izvēles jābūt arī pārliecinātam, ka varat uzticēt savu īpašumu tam "Pro Meistaram".

Kā zināms "meistaru" mums arī ir daudz un dažādu. Bet katrs meistars savā arodā spēs argumentēt, kāpēc tieši šis darbs jāveic šādi un ne savādāk. Bet tas ir cits stāsts, un par to kā pareizi izvēlēties meistaru mēs varētu pastāstīt citā reizē.

Mūsu viedoklis par mēbeļu tīrīšanu ir veidojies no daudzu gadu pieredzes, kad neskaitāmas reizes ir nācies braukt pie klienta, kurš izmisumā gatavs samaksāt milzu naudu par to, lai kāds izlabotu viņa kļūdas, kuras tika pielaistas mazgājot mīkstās mēbeles. Citreiz tekstils tiek izbalināts, citreiz esošais rezultāts tiek pārvērsts pretēji vēlamajam, kad ir tekstils palicis vel netīrāks nekā pirms tīrīšanas. Par šīm un daudzām citām problēmām varam stāstīt daudz, daži atgadījumi ir tādi, ka pat smieties gribās.

Piemēram, ir bijis gadījums ,kad kundze izmazgā savu netīro izvelkamo dīvānu, aiziet gulēt un no rīta pamostas ar melnu palagu, un protams pati arī nav vairs ar vieglu’’ iedegumu’’. Izrādījās, ka viņas dīvāns tika mazgāts ar mazgāšanas līdzekli ,kurš ir saēdis tekstila krāsu.

Strādājot uzkopšanas darbā, esam nonākuši pie neapšaubāma secinājuma, ka lētāk ir izsaukt meistaru, kuram tiks samaksāta nauda par darbu, protams runa neiet par tādām summām, kuru darba un līdzekļu summa pārsniedz pašas mēbeles cenu, bet gan par saprātīgiem darba izcenojumiem, nekā pirkt pašam līdzekļus, nezinot kā viņš reaģēs uz jūsu mēbeles.

Vai tas ir ādas dīvāns, vai tekstilmateriāla krēsls, vienmēr pirms paši ķeraties mazgāšanai, saskaitiet uz papīra visus izdevumus, ieguvumus un neaizmirstiet pieķeksēt arī sekas, kuras varētu rasties pēc paveiktā darba, un redzēsiet, ka meistara pakalpojumi būs vienādi ar to, ko Jūs ieguldīsiet, lai paša spēkiem sagādātu sev prieku.

Ar cieņu PĀP uzkopšanas serviss

+371 2820 7730

Komentāri

aija / 06.03.2011. 11:08
Sveiki un cik samaksajat par divana tirishanu?

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

12:00 līdz 19:00

Adrese: Duntes iela 60, Rīga

Seko mums