Kopīgi uzveiksim putekļu ērcītes

Kopīgi uzveiksim putekļu ērcītes

Putekļu ērcītes dzīvo visur un ikkatrā mājā. Daudzi no mums pat neapzinās, ka simptomi – no rīta tekošs deguns, šķavas, asarojošas acis, apgrūtināta elpošana vai ekzēma – ir alerģiska reakcija pret putekļu ērcītēm. 

Mājās putekļu ērcīti ar aci nevar saskatīt, tikai ar mikroskopu. Putekļu ērcītes ir sīkas, zirnekļveidīgas radības - to izmērs vidēji ir 0,2 mm. Taču mūsu mājās tās var būt miljoniem, pārsvarā sastopamas tekstilizstrādājumos - spilvenos, mīkstajās mēbelēs, gultas pārvalkos, mīkstajās rotaļlietās un īpaši matračos un paklājā. To dzīves ilgums ir vidēji mēnesis, taču savas dzīves laikā mātīte izdēj aptuveni simt oliņu. Putekļu ērcītes pārtiek no pelējuma, kas veidojas cilvēku atmirušās ādas un sviedriem nonākot tekstilā.

Lai nebūtu jācīnās ar putekļu ērcīšu izraisītajām sekām - alerģiju,tad vajag cīnīties ar alerģijas cēloni - putekļu ērcīti. Nav putekļu ērcītes - nav alerģijas! Mēs palīdzēsim Jums tikt vaļā no putekļu ērcītēm! Lai sekmīgi uzveiktu alerģiju jāiet pie alergologa,kurš noteiks pareizi kādas zāles nepieciešamas, lai apslāpētu alerģijas izraisītās sekas - tekošs deguns, asarojošas acis no rītiem, ādas nieze u.c. Bet, lai cīnītos ar putekļu ērcītēm, Jums atliek piezvanīt mums - un mēs parūpēsimies, lai putekļu ērcītes pazustu no Jūsu telpām un nesagādātu Jums veselības problēmas.  

Dziļā izsūkšana - tas ir visefektīvākais un lētākais ceļs, jo pat tad ja Jūs esat izindējuši ērcītes, viņās tik un tā paliek Jūsu mājā un turpina nodarīt kaitējumu.

Komentāri

Komentāri vēl nav pievienoti

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Paklāju tīrīšana un labošana

Mēbeļu izgatavošana

Seko mums