Paklājs ir kā kaķis, dzīvo 9 dzīvības!!!

Paklājs ir kā kaķis, dzīvo 9 dzīvības!!!

Kad Jūsu paklājs ir bojāts vai ja Jūs vienkārši nopirkāt vai mantojāt lietotu paklāju, mūsu komanda var Jums palīdzēt savest viņu kārtībā. Paklāja tīrīšana, malu apšūšana vai paklāja restaurācijas pakalpojums var būt lietderīgs. Remontējam mazus caurumiņus, veicam ornamentu restaurēšanu un uzņemamies pēcremonta garantijas nodrošināšanu.

 
Mūsu paklāju restauratori ir talantīgi amatnieki un speciālisti, kuri spēj renovēt un atjaunot pat vissarežģītāko antīko austrumu paklāju atpakaļ perfektā stāvoklī.
Paklāju remonts ir viens no papildus pakalpojumiem, kuru mēs piedāvājam saviem klientiem. Mēs neesam tikai jūsu paklāja tīrīšanas serviss, bet arī speciālists paklāju remontā un paklāju pēcgarantijas apkalpošanā!
Mēs nekad nenododam paklājus tīrīt vai remontēt trešajām personām, katrs darbs, kuru mēs uzņemamies veikt, tiek izpildīts mūsu cehā ar mūsu speciālistiem.
Mums ir pieredze dažādu ražotāju paklāju tīrīšanā un restaurēšanā. Roku darinātiem paklājiem, piemēram, Austrumu paklāji, Persiešu paklāji, Turku paklāji, Pakistānas, Ķīniešu un Indijas grīdsegas, Marokāņu, Tunisijas un Ēģiptes paklājiem tiek pievērsta īpaša uzmanība. Ikviens darbs vairāk vai mazāk ir sarežģīts. Mēs piedāvājam Jums vienu no labākajām tīrīšanas cenām par kvadrātmetru un īsākajiem tīrīšanas termiņiem. Mēs strādājam ar Jūsu paklāju no savākšanas brīža līdz nodošanai. 
 

Komentāri

Komentāri vēl nav pievienoti

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Paklāju tīrīšana un labošana

Mēbeļu izgatavošana

Seko mums