Pareiza matraču ķīmiskā tīrīšana mājās

Pareiza matraču ķīmiskā tīrīšana mājās

Guļamistabā cilvēks pavada savas dzīves lielāko daļu. Tieši tādēļ tik svarīgi saglabāt komfortablu miegu. Vienu no galvenajām lomām, labam miegam, spēlē matracis. Savas ekspluatācijas periodā matracis tiek pakļauts dažādiem netīrumu pārbaudījumiem, matracī iemājojas daudz kaitīgu mikroorganismu, kuri ir spējīgi nodarīt nopietnu kaitējumu cilvēka veselībai. Izvairīties no daudzām nepatikšanām ļauj tikai regulāra matraču tīrīšana un dezinfekcija.

Matraču attīrīšana var būt izpildīta patstāvīgi, tomēr šajā gadījumā nevar garantēt apmierinoša rezultāta sasniegšanu. Tāds tīrīšanas veids nedod iespēju atbrīvoties no lielākās netīrumu daļas un novērst nepatīkamos aromātus. Pilnvērtīgus rezultātus var panākt, vēršoties pie profesionāļiem. Matraču attīrīšana tiek veikta ar specializētiem līdzekļiem, kas ļauj delikāti un efektīvi attīrīt virsmu, dezinficēt matraci un profesionāla ķīmiskā matraču tīrīšana dod iespēju novērst nepatīkamas smakas.

Matraču tīrīšana ietver sevī specializēta aprīkojuma, sertificētu tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļu un tīrīšanas tehnoloģijas izmantošanu. Tā ir mūsu servisa priekšrocība, kas ļauj mums veikt tīrīšanas pakalpojumus paklājiem, matračiem un mīkstajām mēbelēm ar augstāko kvalitāti.

Ķīmiskā matraču tīrīšana mājās ir iedalāma dažos etapos.

  1. Materiāla un netīrības pakāpes novērtējums, optimālas tīrīšanas līdzekļu atlase, vakumu sausā matrača attīrīšana no putekļiem polsterējumā. 
  2. Etaps ir traipu apstrāde ar ķīmisko sastāvu un matrača dezinfekcija. 
  3. Matrača kopējā mazgāšana un netīrumu izskalošana.

Matraču tīrīšanu ir jāveic regulāri, vismaz pāris reizes gadā. Uzticēt matraču tīrīšanu vajadzētu tikai specializētiem profesionāļiem, lai izvairītos no alerģijām un citām nepatīkamām situācijām pēc matraču tīrīšanas. Mūsu darbiniekiem ir nepieciešamā pieredze un iemaņās, lai izpildītu darbu maksimāli ātri un kvalitatīvi, atvieglojot Jūs no liekām raizēm.
Darbs, ko mēs veicam, dod otro dzīvi Jūsu lietām, mēs piesķirsim agrāku svaigumu Jūsu mēbelēm.

Mūsu darbu foto varat apskatīt galerijā Matraču tīrīšana

Komentāri

oksana / 12.10.2013. 17:33
labdien,man vajag iztirit matracu no smakas.vai iespejams tirisna martacu 160 un 200cm,16cm,ir izturigs metala atsperu bloks.?

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

12:00 līdz 19:00

Adrese: Duntes iela 60, Rīga

Seko mums