Piepildījies iecerētais - PĀP IESAISTĀS LABDARĪBĀ

Piepildījies iecerētais - PĀP IESAISTĀS LABDARĪBĀ

PĀP IESAISTĀS LABDARĪBĀ!!!

Šobrīd nav viegli laiki nevienam no mums. Tomēr vienmēr ir cilvēki, kuriem klājas vēl grūtāk. Pret šo faktu nespējām būt vienaldzīgi arī mēs – serviss „Paklāju Ātrā Palīdzība“, tāpēc vēlamies dot savu artavu. Labdarībai. Sabiedrībai. 

Jau kādu laiku par to domājām, meklējām iespējas. Šobrīd ir īstais laiks pastāstīt par savām iecerēm arī jums. Tātad: par visu pēc kārtas...

Gulta ir vieta, kur cilvēks aizvada teju vai pusi savas dzīves. Tomēr ir cilvēki, kuriem veselības stāvokļa dēļ gultā jāpavada vēl daudz vairāk laika. Šī iemesla dēļ mēs (PĀP) nolēmām sadarboties ar biedrību „Latvijas Samariešu apvienība“ (LSA) un radījām labdarības akciju, kas iepriecinās cilvēkus, kuri izmanto LSA pakalpojumu – aprūpe mājās.

Šī projekta mērķis ir palīdzēt saglabāt vai atjaunot klienta dzīves kvalitāti un nodrošināt normālus dzīves apstākļus viņa mājās. Katru nedēļu viens aprūpējamais gūs iespēju atkal gulēt svaigi iztīrītā gultā, par ko parūpēsimies mēs, servisa „Paklāju ātrā palīdzība“ darbinieki, ziedojot savu darbu un materiālus LSA klientu labsajūtai.

Īpašā pakalpojuma saņēmējus atlasīs LSA, vadoties pēc piešķirtā aprūpes līmeņa un tā, cik ļoti mājas aprūpes klientam šāda mēbeļu tīrīšana ir nepieciešama.

Visi klienti iedalāmi četros aprūpējamo līmeņos atkarībā no cilvēka pašaprūpes spējām.

Šīs sadarbības akcijas mērķgrupa ir mājas aprūpes klienti ar trešā un ceturtā līmeņa aprūpi, respektīvi, tie ir cilvēki, kas visvairāk laika pavada gultā un saviem spēkiem nespēj paveikt ikdienas darbus. LSA redzeslokā tādu cilvēku ir vairāk nekā simts.

Papildus kritēriji klientu atlasei ir smagi kustību traucējumi, redzes traucējumi vai aklums, cilvēka nespēja pārvietoties ārpus gultas, inkontinence jeb urīna nesaturēšana, kā arī ierobežoti finansiālie līdzekļi un / vai nepietiekams līdzcilvēku atbalsts.

Svarīgs nosacījums ir arī iespēja gultas tīrīšanas laikā pārvietot klientu uz citu telpu vai gultu.

Minētie cilvēki ir akcijas prioritāte, tomēr sadarbības gaitā, iespējams, tiks izvēlēti arī pirmā un otrā aprūpes līmeņa klienti, lai arī salīdzinoši to pašaprūpes spējas ir augstākas un ikdienā tiem daudz mazāk ir nepieciešama aprūpētāju palīdzība, tomēr mēs visi mīlam un gribam tīrību.

Tādi ir mūsu plāni šobrīd, ceram uz izdošanos!

Komentāri

Komentāri vēl nav pievienoti

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Paklāju tīrīšana un labošana

Mēbeļu izgatavošana

Seko mums