Risinājums apavu kopšanai pavasara un rudens slapjuma sezonā

Risinājums apavu kopšanai pavasara un rudens slapjuma sezonā

Rudens lietavas un pavasara slapjdraņķis gājējus nešķiro – tāpēc slapjas un nosalušas kājas ir ikdiena teju ikvienam. 

Šo problēmu tomēr var risināt ar piemērotu apavu izvēli un pareizu to apkopi! Galvenais, lai kājas siltas! To zināja pat delverīgais zviedru puika Emīls no Lennebergas. Atminos, kā sen, sen atpakaļ vecmāmiņa arī man teica: „Velc, bērniņ, biezākas zeķes, lai kājas ir sausas un siltumā, tad arī būsi vesels!” Un taisnība vien viņai bija: jo pirmām kārtām, ja kājas ir sausas, tad tās ir arī siltas, bet otrām kārtām, ja kājas ir siltas, tad arī iespējamība, ka saaukstēsities, būs daudz mazāka.

Redzot rudens slapjo blēņošanos un dzirdot jūsu šķavas visapkārt, mēs sanācām kopā gudrām sejām un nolēmām oficiāli izsludināt pakalpojumu „Apavu apstrāde” jeb „Apavu impregnācija”.

Ko tad nu tas nozīmē – impregnēt apavus?

Vai tās būtu kurpes, botes vai zābaki, bērnu, sieviešu vai vīriešu apavi no jebkāda dabīga vai mākslīga materiāla, tos pārklājam ar aizsargkārtu, kas, varētu teikt, atgrūž mitrumu.

Īpaši aktuāli tas ir tiem, kas valkā zamšādas, velūra vai nubuka apavus, jo, lai arī tie ir ļoti skaisti un smalki apavi, uzturēt tīrus un kārtīgus šo klīrīgo materiālu izstrādājumus nebūt nav vienkārši. Tomēr vienmēr jau gribas izskatīties maksimāli labi! Tāpēc ir svarīgi, ka apavi pēc apstrādes nemaina savu izskatu, nemaina struktūru, kā arī nesaveļas un nesaraujas. Procedūra ir līdzīga tām, ko veicam mēbelēm un paklājiem.

Vienīgais nosacījums ir tāds, ka apavu materiālam jābūt spējīgam uzsūkt apstrādes līdzekli. Šis apavu aizsarglīdzeklis ir ražots gan no dabiskām, gan ķīmiskām izejvielām, un tas izveido slāni, kas atgrūž ūdeni, dubļus un ļauj apaviem elpot, tādējādi pasargājot apavus no samirkšanas, un līdz ar to jūsu kājas vienmēr būs sausas.

Šādu apstrādi ieteicams veikt vienu reizi gadā, pirms iestājusies slapjuma sezona.

Ar vienreizēju aizsargkārtas uzklāšanu būs pilnīgi pietiekami, lai pasargātu kurpes un kājas no samirkšanas.

Par saprātīgu cenu un ar gandrīz gada garantiju – apstrāde (impregnēšana) darbosies vismaz 9 mēnešus!

Komentāri

Komentāri vēl nav pievienoti

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

12:00 līdz 19:00

Adrese: Duntes iela 60, Rīga

Seko mums