Serviss „Paklāju Ātrā Palīdzība - PĀP” jaunās mājās!

Serviss „Paklāju Ātrā Palīdzība - PĀP” jaunās mājās!

Laiks iet – viss mainās! Tā nu arī mēs, "PĀP" uzkopšanas serviss, esam teju vai metušies attīstības virpulī. Šoreiz stāsts par to, ka esam atraduši jaunas, daudz piemērotākas telpas savam darbam

Tas ir labi gan mums, jo ērti strādāt, gan Jums, jo tagad esam kļuvuši daudz pieejamāki ne vien attieksmes ziņā, bet arī fiziski – ir daudz vieglāk mūs atrast. Teritorijā ir ērta autostāvvieta un mūsu klientiem pieejams bezmaksas WiFi internets. Tātad – visi esat laipni aicināti uz mūsu jauno rezidenci Cementa iela 12, Rīga. Katrā laikā esam gatavi turpat uz vietas demonstrēt Jums savas spējas uzkopšanā, nu, piemēram, tīrīšanas darbos – varbūt neticat mums uz vārda un, pirms ieaicināt savās mājās, gribat pārbaudīt mūsu reālās prasmes. Tas ir pilnībā iespējams, un mēs nemaz neapvainosimies! Droši varat nākt ciemos ar kādu no tīrāmajiem paklājiem padusē – Jūsu acu priekšā to iztīrīsim! Turklāt darbu veiksim ne vien kvalitatīvi, bet arī maksimāli taupot Jūsu laiku – mazākus tīrāmos objektus, piemēram, auto paklājiņus, durvju tepiķīšus un citus tamlīdzīgus atribūtus solām iztīrīt ātrāk kā divu stundu laikā.

Mūsu jaunā atrašanās vieta Iļģuciemā dod lieliskas priekšrocības arī tiem cilvēkiem, kas uz darbu dodas ar auto, jo šeit krustojas galvenās ielas. Ir ērti no rīta, garām braucot, ievest mums savu netīro paklāju, lai vakarā to atgūtu un pēc saspringtas darba dienas varētu uz tā gulšņāt, tīra un smaržīga, pie televizora, ar mīļoto cilvēku blakus un kafijas krūzi vai varbūt alus glāzi rokā... Mēs ticam, ka Jūs nešaubāties – mēs esam labs serviss –, bet tagad Jums ir dota iespēja ne vien saņemt teicamus servisa pakalpojumus, bet arī personīgi izvēlēties tīkamāko, uzticamāko tīrīšanas profesionāli... Izvēlieties gudru servisu izvēlieties savu meistaru!


Skatīt Paklāju Ātrā Palīdzība Iļģuciema Filiāle lielākā kartē

Komentāri

Komentāri vēl nav pievienoti

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Paklāju tīrīšana un labošana

Mēbeļu izgatavošana

Seko mums