Specializēta garsaru paklāju tīrīšana

Specializēta garsaru paklāju tīrīšana

Arvien vairāk mūsdienās cilvēki izvēlas iegādāties garsaru paklājus, kuri ir mīksti, krāsaini, rakstaini un pūkaini. Garsaru paklāji ir atšķirīgi no standarta paklājiem ar sev raksturīgo saru garumu. Par garsaru paklājiem tiek uzskatīti paklāji, kuru saru garums ir virs 2 cm. Maksimālo saru garumu pat nevar nosaukt, jo dizaineri un paklāju ražotāji izdomā ar vien jaunus un inovatīvus paklāju veidus un modeļus.

Sarežģīti ir nodrošināt šo paklāju tīrīšanu mājas apstākļos, jo tiem ir lielāka gružu, smilšu un putekļu uzņemšana nekā standarta paklājiem. Šāda veida paklāju tīrīšana ir ļoti specifiska, laikietilpīga un sarežģīta. PĀP serviss, seko līdzi pasaulē jaunākajām paklāju tīrīšanas tehnoloģijām un iekārtu rašanos tendencēm, kas atvieglo un uzlabo darbu dažādu materiālu veidu paklāju tīrīšanā.
Ar lielu prieku vēlamies jums paziņot, ka esam iegādājušies jaunas un jaudīgas iekārtas, kas būtiski spēj, atvieglot un uzlabot tieši garsaru paklāju tīrīšanu, lai tā būtu vēl kvalitatīvāka.

Kā notiek specializētā garsaru paklāju tīrīšana?
Paklāja tīrīšana pavisam sastāv no pieciem posmiem. Katrs no šiem posmiem ir svarīgs un nepieciešams, lai gala rezultātā paklājs būtu kārtīgi iztīrīts.

1. posms. Pirmais posms paklāja atbrīvošana no gružiem, putekļiem un smiltīm. Darbu uzsākot paklājs tiek novietots uz specializētas platformas, kur ar jaudīgas iekārtas palīdzību, no paklāja izsit gružus, putekļus un smiltis.

2. posms. Turpinot darbus paklājs tiek ievietots specializētā “baļļā”, kurā tas tiek pilnībā iemērcēts ūdenī. Atbilstoši paklāja materiālam tiek izvēlēts tīrīšanas līdzeklis, kurš tiek iestrādāts paklājā. Tālāk seko intensīva paklāja mazgāšana, kurā paklājs tiek atbrīvots no traipiem un netīrumiem. Pēc mazgāšanas paklāju skalo ar lielu ūdens daudzumu, kamēr tiek izskalots viss tīrīšanas līdzeklis un netīrumi.

3. posms. Izejot trešo posmu paklājs pilnībā tiek atbrīvots no liela ūdens daudzuma, kuru paveic specializēta iekārta.

4. posms. Lai nodrošinātu paklāju ātrāku izžūšanu, paklājs tiek pārvietots uz atsevišķu telpu, kura ir aprīkota ar visām nepieciešamajām žūšanas iekārtām, kas spēj nodrošināt ātru paklāju izžūšanu.

5. posms. Šajā posmā notiek paklāja pēcapstrāde, tas tiek saķemmēts, lai nodrošinātu pareizu saru sagulumu un paklāja mīkstumu. Tiek novērtēta paklāja tīrīšanas kvalitāte. Ja kvalitāte ir nepietiekama paklājs tiek tīrīts atkārtoti izejot visus 5 tīrīšanas posmus.
Kad paklājs iztīrīts - tīrs un smaržīgs, to nodod klientu apkalpošanas nodaļai, lai tālāk tas nokļūtu atpakaļ pie īpašnieka.

Katrs no šiem 5 posmiem ir svarīgs un tikai veicot darbu atbildīgi, var panākt kvalitatīvu rezultātu. Izlaižot vai mainot kādu no posmiem rezultāts var būt savādāks, kā sākumā iecerēts, tāpēc savu darbu pildam atbildīgi, un esam tendēti uz labu un kvalitāti rezultātu.


Garsaru paklāji tīri top pie mums!

Komentāri

Komentāri vēl nav pievienoti

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Paklāju tīrīšana un labošana

Mēbeļu izgatavošana

Seko mums