Uzruna Latvijas iedzīvotājiem

Uzruna Latvijas iedzīvotājiem

Latvija, ieklausies!

Ieteikumi, kā izsaukt meistaru, ārpus Rīgas dzīvojošiem. Nav jau tā, ka visa dzīve risinātos tikai Rīgā, pareizi? Bet tā gandrīz varētu domāt, uzzinot, ka visā Latvijā ir 175 uzkopšanas servisi, no kuriem tikai 50 atrodas ārpus Rīgas. Traki, vai ne?

 Pēc svētkiem vai varbūt jau pirms tiem, daudziem no jums – kurzemniekiem, latgaliešiem, zemgaliešiem, vidzemniekiem – lieti noderēs palīdzīga roka tīrīšanas darbos.

Tiem, kam varbūt nav uzticības vietējiem servisiem, ir jau kāda negatīva pieredze vai kas vienkārši zina, ka tuvākais serviss būs pārslogots un tam neatradīsies brīvs brīdis tīrīšanai jums piemērotā laikā, mēs, profesionāļi uzkopšanas darbos PĀP, sakām: Nekautrējieties un lūdziet to palīdzīgo roku mums! Labprāt aizbrauksim kaut uz vistālāko Latvijas malu! Turklāt izsaukuma maksa sastādīs tikai degvielas izdevumu izmaksas.

Kā piemēru varam minēt:

Rīga --> Jēkabpils 20-23 Ls; Rīga --> Saldus 15-18 Ls. Mēs kā vienmēr domājam par Jums un par to, kā samazināt mūsu pakalpojumu izmaksas tā, lai tie būtu pieejami ikvienam. Un mēs atradām vēl vienu risinājumu – vēlamies lūgt Jūsu īpašu laipnību: KOOPERĒTIES. Tas, kā smejies, būs lielisks veids, kā nostiprināt Jāņu vai citā svētku vakarā iegūtos draudzīgos kontaktus ar jauniem kaimiņiem vai atjaunot pabālējušo saikni ar jau seniem paziņām, proti, varbūt arī jūsu kaimiņam, draugam vai radiniekam atrodas kāda lieta vai vieta, kuru viņi gribētu iztīrīt, sakopt vai apstrādāt? Mēs vienmēr piešķiram atlaides lielam darba apjomam, tāpēc vispateicīgākie būsim, ja jūsu – tīrību mīlošo draugu un kaimiņu – skaits sasniegs vismaz 2. Kad mājas uzdevums izpildīts, laipnie kaimiņi sarunāti, droši zvaniet mums un mēs dosimies ciemos! Labprāt iepazīsim sen neredzētas Latvijas āres un iztīrīsim visu, kas tīrāms!

BEZMAKSAS BRAUCAM no Rīgas:

100 km ja kopējā pakalpojumu summa ir vismaz 60 Ls

200 km ja kopējā pakalpojumu summa ir vismaz 120 Ls

300 km ja kopējā pakalpojumu summa ir vismaz 180 Ls

Visus interesējošus jautājumus un aptuvenos darba izcenojumus jautājiet mums rakstot e-pastu info@paklajuap.lv vai telefoniski Tele2: 28 20 77 30 

Ar cieņu, Paklāju Ātrā Palīdzība 

Komentāri

Liene / 09.05.2012. 22:33
Mēs Ventspilī esam apmierināti ar šādu iespēju un tīrīšanas kvalitāti. Īpaši mūsu kaimiņi, jo viņiem mazais kucēns bija sadarījis vislielākās palaidnības uz dīvāna. Paldies Jums. Ar cieņu un sveicieniem no Ventspils

Ieraksti savu komentāru

Aprēķināt paklāju tīrīšanas izmaksas
Pasūtījuma forma

Mūsu darba laiks:

P. - Pk.

9:00 līdz 18:00

Adrese: Cementa iela 12, Rīga

Paklāju tīrīšana un labošana

Mēbeļu izgatavošana

Seko mums